• Banner #1
  • Banner #2
  • Banner #3

Upevňovacie systémy pre káblové kanály

V oblasti upevňovacích káblových žľabov ponúkame systémové riešenia popredného nemeckého výrobcu PUK. Systém upevnení zahrňuje ako konzoly a výložníky pre upevnenie na steny aj stropy, tak aj komponenty pre upevňovanie oceľoplechových kanálov a roštov na nosné konštrukcie betónových a oceľových stavieb, upevňovanie samonosných roštov, stúpacích rebríkov a upevňovacie konštrukcie pre systémy s požiarnou odolnosťou E30 – E120. Väčšina konštrukčných prvkov môže byť dodávaná v niekoľkých povrchových úpravách – s galvanickým pozinkovaním, žiarovým pozinkovaním alebo v nerezovom provedení pre náročných použitiach v tuneloch, chemických prevádzkach a potravinárstve.

 

Nástenné systémy a závesné systémy
Pre káblové systémy PUK je určená ucelená ponuka nástenných výložníkov a závesných systémov. Od ľahkých prevedení lisovaných z plechu po tažké výložníky s velkou nosnosťou pre podporu samonosných systémov. Samozrejmosťou sú aj volitelné povrchové úpravy pre rôzne korozívne prostredie. Pre neštandardné riešenia ponúkame patky, profily a celú radu ďalších komponentov, z ktorých sme vám schopní navrhnúť podporu žľabu presne na mieru.


So zachovaním funkcie pri požiari
Rozsiahla problematika závesov pre systémy s garantovanou funkciou pri požiari je u nás ponúkaná formou vybraných typizovaných riešení testovaných v súlade s DIN 4102-12 a v súladu s ČSN EN 1363-1. Vďaka bohatému sortimentu sme schopní navrhnúť vždy to najoptimálnejšie riešenie. Pre upevnenie jednotlivých káblov priemeru 12 – 60 mm na betónový podklad ponúkame aj certifikované príchytky pre priamu montáž bez použitia žľabov alebo roštov.


 

VÝROBCOVIA

POTREBUJETE PORADIŤ?

Milan Cmarko
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Tel.: 02/58275621