• Banner #1
  • Banner #2
  • Banner #3

SCHNABL

www.schnabl-steck.at

Základným princípom Schnabl plug-in technológie sú patentované geometricky usporiadané segmenty tvoriace expander na drieku príchytky.


Tento špeciálny design spoluvytvára upevňovací prvok, ktorý je bez použitia náradia a s veľmi malým úsilím zasunúť do 6 mm otvoru. Pri zasúvaní sa segmenty expanderu poddávajú tlaku a driek príchytky je možné volne zasunúť do otvoru. Opačná situácia nastáva pri pokuse o vytiahnutie príchytky, všetky segmenty expanderu sa vďaka svojmu tvaru vzoprú v otvore a zvýši se trenie medzi stenou otvoru a segmentami expanderu. Čím je ťah na driek príchytky väčší, tým väčšie je trenie medzi expanderom a stenou otvoru.Tak rýchlo to ide iba so Schnabl príchytkami!

V zrovnaní s tradičnými technikami je instalácia so Schnabl príchytkami omnoho rychlejšia a vyžaduje minimálne úsilie. Firma Schnabl Stecktechnik drží vedúce postavenie na trhu v oblasti upevňovacích systémov pre elektrické instalácie. Pre každú metódu inštalácie na nebo pod omietky, pre upevnenie na ľahké priečky, napr. sadrové dosky, pro upevnenie na heraklit a izolačné dosky, atď. Existuje vždy optimálne riešenie Schnabl. Maximálna vyťahovacia sila (až 350 N pre zaistenie každého bodu upevnenia) to je zaručená bezpečnosť upevnenia Schnabl. Všetky výrobky Schnabl sú vyrobené z kvalitných recyklovateľných plastov. Certifikácia ISO 9001, ktorá bola udelená prvý krát v roku 1997, je zárukou kvality plug-in technológie Schnabl Stecktechnik GmbH. Používanie produktov Schnabl vediee k významnému zníženiu nákladov na elektrické inštalácie a až k ztrojnásobeniu rýchlosti montáže.