• Banner #1
  • Banner #2
  • Banner #3

Flexibary

Flexibary vyrábané spoločnosťou ERICO - Eriflex sú izolované lamelové prúdové zbernice z elektrolytickej medi, ktoré je možné dobre ohýbať a krútiť, čo umožňuje ich využitie aj v inštaláciách, kde je nedostatok voľného priestoru. Zabezpečujú najmä úsporu materiálu, jednoduchšiu inštaláciu a profesionálny vzhľad. Sú opatrené samozhášavou izoláciou z vysoko mechanicky odolnej vynilovej zmesi. Maximálna pracovná teplota Flexibaru je 105 ° C. Prúdová zaťažiteľnosť najmasívnejší typov týchto lamelových zberníc je až 2000A (v závislosti na maximálnej teplote v rozvádzači).

Pre zlepšenie dostupnosti, vo svete bežne používanej technológie, aj pre slovenských zákazníkov ponúkame FLEXIBAR za nové, výrazne nižšie ceny. Takisto sme najobrátkovejšie typy Flexibarov naskladnili a sú dostupné ihneď. Ďalšia skupina používaných, ale menej obrátkových typov je dostupná do cca 7 dní a ostatné typy do 2-3 týždňov od objednania.

Rovnako sme pristúpili ku kusovému predaju a preto nie je nutné objednávať celé balenia ako tomu bolo v minulosti. Doprava FLEXIBAR-ov je bezplatná už pri ich hodnote nad 100€.

 


NA STIAHNUTIE

 Video manualy

VÝROBCOVIA

POTREBUJETE PORADIŤ?

Milan Cmarko
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Tel.: 02/58275621