Upevňovacie systémy pre káblové kanály

V oblasti upevňovacích káblových žľabov ponúkame systémové riešenia popredného nemeckého výrobcu PUK. Systém upevnení zahrňuje ako konzoly a výložníky pre upevnenie na steny aj stropy, tak aj komponenty pre upevňovanie oceľoplechových kanálov a roštov na nosné konštrukcie betónových a oceľových stavieb, upevňovanie samonosných roštov, stúpacích rebríkov a upevňovacie konštrukcie pre systémy s požiarnou odolnosťou E30 – E120. Väčšina konštrukčných prvkov môže byť dodávaná v niekoľkých povrchových úpravách – s galvanickým pozinkovaním, žiarovým pozinkovaním alebo v nerezovom provedení pre náročných použitiach v tuneloch, chemických prevádzkach a potravinárstve.

Nástenné systémy a závesné systémy Pre káblové systémy PUK je určená ucelená ponuka nástenných výložníkov a závesných systémov. Od ľahkých prevedení lisovaných z plechu po tažké výložníky s velkou nosnosťou pre podporu samonosných systémov. Samozrejmosťou sú aj volitelné povrchové úpravy pre rôzne korozívne prostredie. Pre neštandardné riešenia ponúkame patky, profily a celú radu ďalších komponentov, z ktorých sme vám schopní navrhnúť podporu žľabu presne na mieru.

So zachovaním funkcie pri požiari Rozsiahla problematika závesov pre systémy s garantovanou funkciou pri požiari je u nás ponúkaná formou vybraných typizovaných riešení testovaných v súlade s DIN 4102-12 a v súladu s ČSN EN 1363-1. Vďaka bohatému sortimentu sme schopní navrhnúť vždy to najoptimálnejšie riešenie. Pre upevnenie jednotlivých káblov priemeru 12 – 60 mm na betónový podklad ponúkame aj certifikované príchytky pre priamu montáž bez použitia žľabov alebo roštov.


Scroll To TopScroll To Top