Nárazové systémy

S ohladom na široké spektrum priemyselných aplikácií, firma Haake ponúka široké portfólio bezpečnostných komponentov, které vám navrhneme tak, aby zodpovedali vašim bezpečnostne technickým požiadavkám.

VYSOKÁ SPOĽAHLIVOSŤ v priemyselnom prostredí i vonku vďaka jednoduchej odolnej konštrukcii.

NÁRAZOVÉ LIŠTY Bezpečnostné prvky sa využívajú k zabezpečeniu miest s nebezpečenstvom strihu alebo nárazu v rôznych konstrukčných prevedeniach. Bezpečnostné lišty zaisťujú okamžité vypnutie pohonu zariadenia, ako sú zvíhacie stoly, divadelné javiská alebo posuvné brány v prípade, že se v ohrozenom priestore ocitne osoba alebo čast tela.

NÁŠLAPNÉ ROHOŽE Bezpečnostný prvok, ktorý hľadá priestor pred nebezpečnou časťou stroja. V prípade vstupu do stráženej oblasti uvedie stroj do bezpečného prevádzkového stavu. Odolné PU provedenie s protišmykovým povrchom je vhodné do priemyselného prostredia a ich veľkosť možno rôzně nakonfigurovať.

NÁRAZNÍKY Bezpečnostný prvok slúži k zabezpečeniu miest s nebezpečenstvom strihu alebo nárazu. Konštrukcia umožňuje optimálne tvarové a farebné prispôsobenie designu podľa zákazníkových potrieb a prianí. Oblasťami použitia sú napríklad transportné systémy bez vodiča, otočné stoly alebo javisková technika.


Scroll To TopScroll To Top