• Banner #1
  • Banner #2
  • Banner #3

Nárazové systémy

 

CITLIVÉ | ÚČINNÉ | PRESNÉ

S ohladom na široké spektrum priemyselných aplikácií, firma Haake ponúka široké portfólio bezpečnostných komponentov, které vám navrhneme tak, aby zodpovedali vašim bezpečnostne technickým požiadavkám.

 

VYSOKÁ SPOĽAHLIVOSŤ v priemyselnom prostredí i vonku vďaka jednoduchej odolnej konštrukcii.

 

NÁRAZOVÉ LIŠTY Bezpečnostné prvky sa využívajú k zabezpečeniu miest s nebezpečenstvom strihu alebo nárazu v rôznych konstrukčných prevedeniach. Bezpečnostné lišty zaisťujú okamžité vypnutie pohonu zariadenia, ako sú zvíhacie stoly, divadelné javiská alebo posuvné brány v prípade, že se v ohrozenom priestore ocitne osoba alebo čast tela.

 

NÁŠLAPNÉ ROHOŽE Bezpečnostný prvok, ktorý hľadá priestor pred nebezpečnou časťou stroja. V prípade vstupu do stráženej oblasti uvedie stroj do bezpečného prevádzkového stavu. Odolné PU provedenie s protišmykovým povrchom je vhodné do priemyselného prostredia a ich veľkosť možno rôzně nakonfigurovať.

 

NÁRAZNÍKY Bezpečnostný prvok slúži k zabezpečeniu miest s nebezpečenstvom strihu alebo nárazu. Konštrukcia umožňuje optimálne tvarové a farebné prispôsobenie designu podľa zákazníkových potrieb a prianí. Oblasťami použitia sú napríklad transportné systémy bez vodiča, otočné stoly alebo javisková technika.

 

 

 

 


 

VÝROBCOVIA

POTREBUJETE PORADIŤ?

Patrik Kopčík
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Tel.: 02/58275641